Životopis- Nick jonas

20. ledna 2009 v 21:16 | Terry
ŽIVOTOPIS
Povolání: Zpěvák, herec, kytarista, pianista, bubeník, skladatel
Věk: 16
Datum narození:
16. 09. 1992
Místo narození: Dallas, Texas, USA
Znamení: Panna
Člen skupin: Jonas Brothers
Nick je ve znamení panny. Narodil se v Texasu, 16.9. 1992. Miluje hraní golfu a baseballu. Zřejmě to bude maminčin Mazánek, protože v Bravu Girl na otázku: Jakému typu holek neodoláte (otázka byla i pro starší bratry) odpověděl: Té, která je dobrá pro moji mamku. V pokoji má obrázky amerických prezidentů. Nesnáší tancování. K narozeninám by si přál: Ford Mustang GT. Písnička S.O.S. je právě jeho dílem. Na Jetixu v Jonas Brothers žijí svůj sen, kluci přiznali, Že právě Nick je nejlepší z kapely. I Frankie Řekl, Že ho má nejradši. A nejhorší nakonec. Až do chvíle mi vrtalo hlavou, kde vzal ten náhrdelník, víte tu jakoby vojenskou známku co má skoro vždycky na krku, ale teď už to bohužel vím. Nicky má cukrovku. Kvůli tomu si to nechal vyhotovit. Alespoň ale jedno pozitivum: Díky své cukrovce je v nějakém fondu, který pomáhá dětem se stejnou nemocí. P. S. Nezívají se "Disney" kapelou:)

Nick Jonas se u
ž od útlého věku postavil na Broadway, ale až v roce 2005 si ho všiml Greenberg a když se s ním seznámil a jeho dvěma staršími bratry Josephem a Kevinem, založili společně skupinu The Jonas Brothers. Jejich první píseň byla Mandy, ale jejich CD se neuchytilo, pak další píseň, která se proslavila více byla Year 3000. Jejich první album It's About Time sice nebylo debutové, ale z 50000 kusů se jich prodalo 40000.

Nick, Joe a Kevin mají ale ješt
ě nejmladšího bratra Frankiho.

Kdy
ž zakládal spolu s bratry skupinu bylo mu 13 let, Joemu bylo 16 a Kevinovi 18 let. Dnes jsou o 3 roky starší a na svém kontě mají už třetí nejnovější album s názvem A Little Bit Longer. Zatím se do České republiky nedostaly.

The Jonas Brothers se objevili také v jednom z díl
ů Hannah Montany.
A letos nato
čil ještě se svými bratry film CAMP Rocku, ve kterém hrál jednu z hl. rolí Joe Jonas. Aby mohli hrát Nick a Kev, tak museli hrát ve filmu skupinu "CONNECT 3". Ve filmu s nimi hráli ještě další hvězdy, jako například Demi Lovato, Alysen Stoner,…. A na léto 2009 se chystá natáčení "CAMP ROCK 2".
Nick chodil se známou zp
ěvačkou a herečkou Miley Cyrus.

Nick ješt
ě také chodil Selenou Gomez. Nick se rozešel s Miley. Ona to těžce vzala a napsala o tom písničku: 7 things, I hate on you. (Sedm věcí, které na tobě nesnáším). A důvod rozchodu? Jejich vztah byl přísně tajený ale, když mu Miley při veřejném vystoupení dala VELKOU PUSU NA PUSU, to už bylo na Nicka moc.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama